Prístav Kormorán I.

sa nachádza na r.k. 31,2 – 31,4 na ľavom brehu zdrže vodného diela Gabčíkovo na rieke Dunaj a je oficiálnym a zároveň posledným prístaviskom pred prívodným kanálom. Jeho dĺžka je 80 m, šírka 10 m s možnosťou prikotvenia viacerých lodí s neobmedzenou šírkou. Je vybavený vodou, elektrinou, zabezpečením odvozu odpadu, na požiadanie doplnením potravín a nápojov. Prístav sa nachádza v blízkosti Hotela Kormorán, cca 3 minúty chôdze cez nádherný park. Okolie Hotela Kormorán ponúka veľa možností využitia voľného času na šport, relax, kultúru aj zábavu. Ubytovacia kapacita hotela je 154 lôžok, možnosť využitia welness, fitness, športový areál, organizovanie konferencií, svadieb, rodinných osláv, firemných a iných spoločenských udalostí. Viac na www.hotelkormoran.sk.

Aktivity pre skupiny: Dinner Varieté v Hoteli Kormorán****, Nezabudnuteľný tradičný folklórny večer v Hoteli Kormorán****, Prehliadka Bratislavy autobusom z Čilistova, Návšteva Malých Karpáz autobusom z Čilistova, Viedeň, Budapešť, Romantická Puszta, cykloturistika, X - Bionic Sphere, Welten Golf Club, Slovakia Ring, Areál vodných športov - Čunovo, Danubiana Múzeum moderného umenia, Vodné dielo Gabčíkovo

Prístav Kormorán II.

je Botel s kapacitou vyviazania do 50 malých motorových plavidiel. Dĺžka je 82,5 m a šírka 11,5 m. Kapacita ubytovania v Boteli Kormorán je 29 lôžok v dvoj a trojposteľových izbách. Súčasťou Botela je aj reštaurácia s kapacitou 32 miest a bar s terasou s kapacitou 60 miest. Okrem týchto priestorov je na Boteli k dispozícii aj kongresová sála s kapacitou 20 miest. Botel ponúka možnosť organizovania firemných akcií,školení, rodinných osláv a iných spoločenských udalostí vrátane cateringu a plavby výletnou loďou alebo malým motorovým plavidlom.

Prístav Kormorán III.

sa nachádza v Bratislave na r.k. 1868, 400 – 1868, 290 na pravej strane Dunaja. Dĺžka je 74,60 m a širka 9,84 m s možnosťou prikotvenia viacerých lodí s maximálnou šírkou do 26 m. Je vybavený vodou, elektrinou, zabezpečením odvozu odpadu, na požiadanie doplnením potravín a nápojov. Z prístavu je možné realizovať výlety po Bratislave a okolí, ktoré ponúka široké možnosti kultúrneho, spoločenského aj športového charakteru.

Prístav Kormorán IV.

sa nachádza v Bratislave na r.k. 1869, 620 – 1869, 500 na ľavej strane Dunaja pod Bratislavským hradom. Dĺžka je 16 m a šírka 8 m s možnosťou prikotvenia viacerých lodí. Je vybavený vodou, elektrinou, zabezpečením odvozu odpadu, na požiadanie doplnením potravín a nápojov. Z prístavu je možná prehliadka Bratislavského hradu, výlet na neďaleký Hrad Devín a iné kultúrne a športové aktivity, ktoré okolie ponúka, napríklad vínna cesta, prehliadka Starého mesta, nákupné centrá, pravidelné kultúrne a športové podujatia, nočný život.

Prístav Kormorán V.

sa nachádza v Bratislave na r.k. 1870,200 – 1870,250 na ľavej strane Dunaja pri River Parku. Dĺžka je 20 m a šírka 7 m s možnosťou prikotvenia malého plavidla do 30 m s ponorom 1,5 m. Hlavné mesto je zaujímavé svojou architektúrou Starého mesta, ktorú je možné prejsť vláčikom spolu so sprievodcom, pravidelnými kultúrnymi podujatiami, prípadne romantickými prechádzkami popri Dunaji. Bratislava žije nočným životom najmä cez víkendy, ponuka barov, pubov a diskoték je určite lákavá.

Prístav Kormorán VI.

sa nachádza v Štúrove na 1 718, 615 – 1 718, 495 r.k. na ľavej strane Dunaja. Jeho dĺžka je 64,20 m a šírka 9 m s možnosťou prikotvenia viacerých lodí s maximálnou šírkou do 35 m. Je vybavený vodou, elektrinou, zabezpečením odvozu odpadu, na požiadanie doplnením potravín a nápojov. Štúrovo je miesto, kde je čo obdivovať. Množstvo kultúrnych pamiatok, termálne kúpalisko, vínne cesty, prehliadka mesta, výlet do Ostrihomu a okolia Vám zaručia, že Vaša plavba bude plná zážitkov a radi sa sem znova vrátite. Výlety vieme zabezpečiť priamo u nás. Stačí len prikotviť!

OPBA 11 Bratislava

sa nachádza v Bratislave na ľavej strane Dunaja medzi Mostom SNP a Starým mostom na 1869,230 - 1869,150 r.k. s možnosťou prikotvenia viacerých ldoí s maximálnou šírkou 38 m s ponorom do 2,7 m, len niekoľko krokov od historického centra hlavného mesta s nezameniteľnou architektúrou, ktorú toto mesto ponúka. Organizujeme výlety do okolia a prehliadky mesta presne podľa vašich predstáv.