Prístav Kormorán I.

sa nachádza na r.k. 31,2 – 31,4 na ľavom brehu zdrže vodného diela Gabčíkovo na rieke Dunaj a je oficiálnym a zároveň posledným prístaviskom pred prívodným kanálom. Je vybavený vodou, elektrinou, zabezpečením odvozu odpadu, na požiadanie doplnením potravín a nápojov. Prístav sa nachádza v blízkosti Hotela Kormorán, cca 3 minúty chôdze cez nádherný park. Okolie Hotela Kormorán ponúka veľa možností využitia voľného času na šport, relax, kultúru aj zábavu. Ubytovacia kapacita hotela je 172 lôžok, možnosť využitia welness, fitness, športovísk, organizovanie konferencií, svadieb, rodinných osláv, firemných a iných spoločenských udalostí. Viac na www.hotelkormoran.sk.

Prístav Kormorán II.

je určený prevažne na parkovanie malých plavidiel s kapacitou vyviazania do 35 plavidiel. Súčasťou prístavu je Botel Kormorán s kapacitou 49 lôžok. Súčasťou Botela je aj reštaurácia s kapacitou 32 miest a bar s terasou s kapacitou 60 miest. Okrem týchto priestorov je na Boteli k dispozícii aj kongresová sála s kapacitou 20 miest. Botel ponúka možnosť organizovania firemných akcií, školení, rodinných osláv a iných spoločenských udalostí.

Prístav Kormorán III.

sa nachádza v Bratislave na r.k. 1868, 400 – 1868, 290 na pravej strane Dunaja. Dĺžka je 74,60 m a širka 9,84 m s možnosťou prikotvenia viacerých lodí s maximálnou šírkou do 26 m. Je vybavený vodou, elektrinou, zabezpečením odvozu odpadu, na požiadanie doplnením potravín a nápojov. Z prístavu je možné realizovať výlety po Bratislave a okolí, ktoré ponúka široké možnosti kultúrneho, spoločenského aj športového charakteru.

Prístav Kormorán IV.

sa nachádza v Bratislave na r.k. 1869, 620 – 1869, 500 na ľavej strane Dunaja pod Bratislavským hradom. Dĺžka je 16 m a šírka 8 m s možnosťou prikotvenia viacerých lodí. Je vybavený vodou, elektrinou, zabezpečením odvozu odpadu, na požiadanie doplnením potravín a nápojov. Z prístavu je možná prehliadka Bratislavského hradu, výlet na neďaleký Hrad Devín a iné kultúrne a športové aktivity, ktoré okolie ponúka, napríklad vínna cesta, prehliadka Starého mesta, nákupné centrá, pravidelné kultúrne a športové podujatia, nočný život.

Prístav Kormorán V.

sa nachádza v Bratislave na r.k. 1870,200 – 1870,250 na ľavej strane Dunaja pri River Parku. Dĺžka je 20 m a šírka 7 m s možnosťou prikotvenia malého plavidla do 30 m s ponorom 1,5 m. Hlavné mesto je zaujímavé svojou architektúrou Starého mesta, ktorú je možné prejsť vláčikom spolu so sprievodcom, pravidelnými kultúrnymi podujatiami, prípadne romantickými prechádzkami popri Dunaji. Bratislava žije nočným životom najmä cez víkendy, ponuka barov, pubov a diskoték je určite lákavá.

Prístav Kormorán VI.

sa nachádza v Štúrove na 1 718, 615 – 1 718, 495 r.k. na ľavej strane Dunaja. Jeho dĺžka je 64,20 m a šírka 9 m s možnosťou prikotvenia viacerých lodí s maximálnou šírkou do 35 m. Je vybavený vodou, elektrinou, zabezpečením odvozu odpadu, na požiadanie doplnením potravín a nápojov. Štúrovo je miesto, kde je čo obdivovať. Množstvo kultúrnych pamiatok, termálne kúpalisko, vínne cesty, prehliadka mesta, výlet do Ostrihomu a okolia Vám zaručia, že Vaša plavba bude plná zážitkov a radi sa sem znova vrátite. Výlety vieme zabezpečiť priamo u nás. Stačí len prikotviť!